HSV 'Ons Genoegen' Nijverdal

VIS TV 2020 is gestart!

De eerste aflevering van VIS TV 2020 is op zondag 5 januari vanaf 09.30 uur op RTL 7 te zien. De volgende elf uitzendingen worden daarna elke zondag om 09.30 uur uitgezonden. Aansluitend is steeds de herhaling van het weekend ervoor te zien. 

Eindstand jeugd 2019.

Bij de jeugd t/m 13 jaar is Milan Kleine Staarman de winnaar met 4565 gram. 2e werd Luuk Geerling en 3e Timo Aanstoot.

Mike Aanstoot was de winnaar t/m 17 jr met 3225 gram, Joey Aanstoot 2e en Darren van Coesant is als 3e geeindigd.

De volledige uitslag staat hier.

4e Koppelwedstrijd Ganzendiep gewonnen door Willems/Averesch met 5500 gram. Hiermee werden ze 1e in de einduitslag.

De andere vakwinnaar was het koppel Reijnders/Kleine Staarman met 700 gram. De vangst was zeer slecht. 

Dank aan sponsor Wibbelink!!

Einduitslag en stand.

Uitslag snertwedstrijd 2019 PTT Hancate.

Evaluatie wedstrijden seizoen 2019.

 

Gerrit Nijenkamp kampioen 60+ competitie. 

Puntenaantal was gelijk met Henny Timmer, gewicht gaf de doorslag.

De laatste wedstrijd in Vroomshoop is gewonnen door Marinus Ravenshorst met 3500 gram.

Overige vakwinnaars waren Jan Nijenkamp met 2050 en Bob Stellingsma met 550 gram. Op een paar uitschieters na was de vangst weer eens hopeloos.

Uitslag en eindstand.

Bertus Valk, net als vorig jaar, kampioen senioren competitie.

Laatste wedstrijd Ganzendiep is gewonnen door Rene ten Have met 8000 gram. 

De vangst was zeer goed, overige vakwinnaars: Johnny Hofman met 6000 gram en Gerrit Nijenkamp met 4800 gram.
 
Uitslag bestuurswedstrijd Ganzendiep - 6 september 2019.
 
 
5e wedstrijd voor de jeugd gewonnen door Milan Kleine Staarman t/m 13 jr en door Darren van Cousant t/m 17 jr.
Milan ving 965 gram, 2e plaats was voor Jari Hartman met 500 gram.
Darren van Coesant was t/m 17 jr de beste met 2600 gram, Joey Aanstoot werd hier 2e met 395 gram.
De wedstrijd werd gehouden in het Oude Zwembad.
 
 
De Nationale Hengeldagwedstrijd is dit jaar gewonnen door Harry Reuvekamp met 1860 gram.
De overige vakwinnaars waren Marcel Hegeman met 1420 gram en Jan Arnold met 1160 gram.
Totaal is er ruim 11 kilo vis gevangen, er waren 30 deelnemers.
 
 
 
 
 
Nachtvissen

Zoals vermeld in het bewijs van lidmaatschap van onze vereniging is het verboden te gaan nachtvissen in de vijvers van onze gemeente. Het betreft de vijvers Duivecate en de vijvers gelegen aan de Helmkruidlaan en de Burg. Boersingel. De BOA's zijn geïnformeerd dat niet iedereen zich daaraan houdt. Er gaat op gecontroleerd worden, de boete voor deze overtreding bedraagt minimaal 130 euro. 

 De Lijst van Viswateren wordt niet meer automatisch bezorgd met de VISpas, zie voor meer informatie :

Opgave papieren lijst van viswateren

 
   
    Actueel   Oost Nederland   Vispas   Wedstrijden   Webwinkel   Contact
 

Oost-Nederland Nieuwsbrief januari 2020

Je ontvangt deze nieuwsbrief omdat je je in het verleden hebt geregistreerd of omdat je lid bent van Sportvisserij Oost Nederland. Uitschrijven kan op ieder gewenst moment via de uitschrijflink helemaal onderaan. We wensen je goede vangsten toe!

carp zwolle 2020 - beursactie voor jeugd!

Van vrijdag 31 januari t/m zondag 2 februari vindt Europa's grootste karperbeurs plaats in de IJsselhallen in Zwolle. Carp Zwolle wordt ook wel gezien als dé start van het karpervisseizoen. In de ruim 140 stands vind je werkelijk alles op het gebied van karpervissen. Er zijn interessante lezingen en je kunt een proefvaart maken met een voerboot in de vaarvijver. Sportvisserij Oost-Nederland is uiteraard ook weer aanwezig en bemant met Sportvisserij Nederland en de VNV een gezamenlijke stand. Speciaal voor jeugd hebben we deze keer een fantastische actie!

 

 

-> Lees hier meer over

Cursussen VIScoach en VISmeester

Opnieuw kunnen we terugkijken op een fantastisch vislesjaar. Ruim 100 vislessen zijn in 2019 gegeven door ons team van vismeesters, viscoaches en andere vrijwilligers. Hiermee zijn 2.219 kinderen bereikt, waarvan een groot deel nog nooit eerder gevist heeft. Om ook de komende jaren de aanvragen van vislessen te kunnen blijven honoreren, is nieuwe aanwas van vismeesters is beslist nodig. Daarom organiseren we op 10 maart en 7 april opnieuw de cursussen VIScoach en VISmeester in Raalte. Inschrijven is nog mogelijk. -> Lees hier meer over

federatief kampioenschap streetfishing 2020

Op zaterdag 29 februari 2020 wordt het allereerste Federatief Kampioenschap Streetfishing Oost-Nederland gevist in de stadsgrachten van Zwolle. Deze wedstrijd is tegelijkertijd een van de federatieve selectiewedstrijden om een plek te bemachtigen op het Nederlands Kampioenschap Streetfishing 2020, wat in november dit jaar eveneens in Zwolle gevist wordt. 

 

-> Lees hier meer overFASZINATION ANGELN LINGEN

Ook in 2020 kom je Sportvisserij Oost-Nederland weer tegen op de beurs Faszination Angeln in Lingen, een half uurtje rijden vanaf de grens bij Denekamp. Deze gezellige hengelsportbeurs trekt jaarlijks zo'n 16.000 bezoekers in 2 dagen! Ter plaatse kun je je (Jeugd)VISpas en toestemmingen voor het nachtvissen en de derde hengel aanschaffen.

 

-> Lees hier meer overSPORTVISMOGELIJKHEDEN BLIJVEN BESTAAN IN PROJECT VECHTRIJK GRAMSBERGEN

Maandavond 20 januari jl. presenteerde het waterschap Vechtstromen een plan op hoofdlijnen voor de herinrichting van de Overijsselse Vecht bij Gramsbergen. Samen met hsv de Dobber uit Hardenberg heeft Sportvisserij Oost-Nederland bijgedragen aan het gebiedsproces dat al in april 2019 is gestart. Het was een positieve avond waarbij o.a. bleek dat het sportvisserijgebruik bij het gat van Joosten en het wedstrijdtraject bij de brug gehandhaafd blijft.-> Lees hier meer over

 

JEUGD VANGT RUIM 88 KILO VIS TIJDENS HAVENVISDAG GENEMUIDEN

De wintertijd is dé periode om succesvol met de vaste stok te vissen op witvis in havens. Op zaterdag 14 december jl. organiseerde Sportvisserij Oost-Nederland samen met HSV Het Zwartewater Genemuiden voor het eerst een havenvisdag voor jeugd van 8 tot 20 jaar in de binnenhaven van Genemuiden. Bijna 40 ervaren en beginnende vissers hadden zich opgegeven, een prachtige opkomst! Samen wisten de deelnemers zo'n 88 kilo vis te vangen!

 

-> Lees hier meer over

 
 
 


 

Volg ons

Twitter
Facebook
Youtube
Nieuwsbrief