HSV 'Ons Genoegen' Nijverdal

60+ competitie : Johan Zwinselmanf winnaar 6e wedstrijd Kruidenvijver met 2920 gram, Gerrit Nijenkamp met 1170 gram en Henk ter Avest met 2130 gram de andere vakwinnaars. De vangst was tot nu toe de beste. Klik hier voor de uitslag en stand.

Seniorencompetitie : 4e wedstrijd Zwolle IJssel is gewonnen door Laurens Fransen met 1900 gram. Rosita Aanstoot met 1840 gram en Rene ten Have met 1500 gram waren de andere vakwinnaars. Het was weer moeilijk vangen.. Uitslag en stand.

Alle jeugdwedstrijden zijn voor dit jaar afgelast ivm corona voorschriften.

Gratis jeugdvergunning 

Ben je niet ouder dan 14 jaar (peildatum 1 januari) en vis je nooit met meer dan één hengel?

Dan kun je GRATIS jeugdvergunning van onze vereniging aanvragen, uitprinten en binnen 10 minuten kun je aan de waterkant zitten!

Deze gratis jeugdvergunning is geldig voor:

Visvijver Duivecate
Burgemeester Boersingelvijver
Visvijver Helmkruidlaan

  • Je mag vissen met 1 hengel
  • Je mag alleen vissen met brood, maden, wormen, deeg of maïs.
  • De gevangen vis moet onbeschadigd in hetzelfde water worden teruggezet
  • Het is verboden vislijn en ander afval achter te laten

Dus ben jij niet ouder dan 14 jaar en vis je nooit met meer dan één hengel? 

Vraag dan hier je gratis jeugdvergunning aan!

 

 

 

De Lijst van Viswateren wordt niet meer automatisch bezorgd met de VISpas, zie voor meer informatie :

Opgave papieren lijst van viswateren

 

 

Nieuwsbrief   Veelgestelde vragen   Sitemap 31-07-2020
   
 

Verenigingsnieuws

 

Je ontvangt deze nieuwsbrief omdat je je via de website hebt opgegeven of omdat je als vrijwilliger of hengelsportbestuurder bent geregistreerd in onze ledenadministratie. De nieuwsbrief bevat het laatste nieuws en tips & trics voor vrijwilligers van hengelsportverenigingen. Je kunt je op elk gewenst moment afmelden via de uitschrijflink onderaan deze nieuwsbrief.

 

Corona update: protocol jeugdevenementen (o.a. ZomerViskaravaan)

 

Alle hengelsportactiviteiten voor nu en in de nabije toekomst vereisen hygiëneprotocollen om verspreiding van het Coronavirus te voorkomen. In de protocollen staat beschreven hoe verenigingen en hengelsportaanbieders hun sportactiviteiten in coronatijd kunnen organiseren aan de hand van een stappenplan. Het gaat hierbij om activiteiten als:

- een intern verenigingswedstrijdje;

- een jeugdactiviteit zoals de zomerviskaravaan;

 

Het stappenplan is ontwikkeld voor de ZomerViskaravaan maar kan ook worden toegepast voor jeugdactiviteiten door hengelsportverenigingen en hengelsportfederaties.

-> Lees hier meer en download het nieuwe protocol

 


Beheer karpervisvijvers - kleine karpertjes uitzetten

 

Door Sportvisserij Nederland is in 2019 wederom bijna 50.000 euro subsidie beschikbaar gesteld aan hengelsportsportverenigingen voor de aanschaf en uitzet van karpers in afgesloten visvijvers en de aanschaf van vijvervoer. Afgelopen jaar hebben 28 verenigingen en 1 federatie gebruik gemaakt van de regeling voor het uitzetten van kleine karpertjes.

 

Voor de aanschaf van vijvervoer hebben 48 verenigingen en 2 federaties subsidie gekregen. Voor een groot deel bestaat er een overlap tussen deze verenigingen. Totaal ging het om bijna 10.000 kg karper en 30.000 kg vijvervoer.

-> Lees hier meer over het uitzetten van kleine karpertjes door verenigingen

 


Update: Flash uit beheer website gehaald

 

Vanaf 1 januari 2021 ondersteunt de webbrowser Chrome de techniek 'Flash' niet meer. Tot voor kort werd deze techniek ook in het beheer van de websites van Mijnhengelsportvereniging.nl gebruikt, bijvoorbeeld bij het uploaden van afbeeldingen, documenten en banners. Inmiddels is deze techniek vervangen voor HTML5.

 

 

 

-> Lees meer over het uitfaseren van Flash in Mijnhengelsportvereniging.nl

 

 

Jaarvergadering Sportvisserij Nederland 17 oktober

 

De algemene ledenvergadering van Sportvisserij Nederland is vanwege coronamaatregelen verschoven van 6 juni naar zaterdag 17 oktober 2020. Hiervoor vinden de ledenvergaderingen van de regionale federaties plaats.

 

 

 

-> Bekijk hier de agenda voor de Algemene Ledenvergadering en download de documenten

 

 

85.000e online VISpas besteld

 

Dankzij het mooie lenteweer en omdat vissen tijdens de coronacrisis mogelijk bleef, ligt de verkoop van nieuwe VISpassen dit jaar hoger dan ooit.

 

-> Lees hier meer over deze groei

 

 

Verbetering sportvisserijmogelijkheden

 

Sportvisserij Nederland ondersteunt hengelsportverenigingen en federaties om voorzieningen voor de sportvissers en visstand te realiseren. Hiertoe kan een financiële bijdrage worden verkregen uit het Fonds Verbetering Sportvisserijmogelijkheden van waaruit jaarlijks circa 100.000 euro beschikbaar wordt gesteld.

 

In 2019 werd subsidie verstrekt aan 15 projecten, waarvan er 11 dat jaar zijn afgerond.

-> Lees meer over de afgeronde projecten en het Fonds

 

 

Adviezen visstandbeheer voor verenigingen

Op verzoek van hengelsportverenigingen en -federaties is bij 25 viswateren door Sportvisserij Nederland onderzoek gedaan en via een schriftelijke rapportage advies gegeven over het te voeren visstandbeheer en/of gewenste beheer en inrichting van het water.

 

-> Lees hier meer en check alle adviesprojecten

 

   

 

Volg ons op social media en download onze gratis apps:

.

 
    Actueel   Bestuur   Controle   Jeugd   Promotie   Viswaterbeheer


 

Volg ons

Twitter
Facebook
Youtube
Instagram
RSS

Service

Hét Visblad abonnement
Nachtvis- en Derde Hengeltoestemming
VISpas bestellen
Gratis MeeVIStoestemming
Contact
HSV Service
Vacatures

Meer

VISplanner
Vissen doe je zo
MijnVISmaat
Stekkie
Visionair
Apps
   


 
Copyright Sportvisserij Nederland. Alle rechten voorbehouden.
Deze e-mail is verzonden door een automatische mailbox. Vragen, die u naar deze mailbox stuurt,
worden niet beantwoord. Klik hier om je uit te schrijven voor deze nieuwsbrief.