ja 15 augustus de 8e wedstrijd gevist in het twente kanaal locatie Appelboertje.Dit keer met slechts 10 deelnemers, 4 personen hadden zich netjes afgemeld.De weersomstandigheden waren perfect niet te warm zoals afgelopen weken en met een licht briesje en zo konden we iets voor 7uur loten.Er werd zoals gewoonlijk gevist in 2 vakken van 5.De vangsten waren niet geweldig wel…
Dinsdag 11 augustus werd de 9e wedstrijd gevist in de Stouwe bij Voormshoop boven de stuw. onder prima weersomstandigheden..
Bij de senioren 60+ stak Willem Weijnreder er met kop en schouders bovenuit. Met een gewicht van 5.540 gram werd hij niet alleen vakwinnaar in vak 2 en algeheel dagwinnaar, hij ving ook veruit de meeste vis, waaronder ook een prachtige brasem van 60,5 cm. Hij had al de grootste vis tot nu toe maar met deze brasem lijkt hij goed op weg te zijn naar de grootste vis over de hele competitie. Bert Kamperman deed de beste zaken in vak 1. Hij won met een gewicht van 2.740 gram.
Bij de senioren 75+ won Johan Zwinselman in vak 1 met een gewicht van 1.260 gram.
Jan van Laar behaalde een knappe overwinning in vak 2 met een gewicht van 1.880 gram. Hij liet daarmee zowel Ton Bootsveld als Jans Willems, de nummers 1 en 2 in de tussenstand na 9 wedstrijden, achter zich.
De datum van de volgende competitiewerdstrijd is dinsdag 25 augustus. Dan wordt er door de senioren 60+ gevist op de steigers in het Ommerkanaal bij Arrien en door de senioren 75+ in de visvijver aan de Boersingel.
de eerst volgende wedstrijd is verplaatst van twente kanaal naar appelboertje 15-08-26
Dinsdag 28 juli werd alweer de 8e wedstrijd gevist in het Overijssels kanaal bij de voormalige PTT camping in de buurt van Hancate. De weersomstandigheden waren prima.
Bij de senioren 60+ werd er redelijk gevangen. Hans Galgenbeld werd eerste in vak 1 met een gewicht van 2.640 gram. Hij werd daarmee ook algeheel dagwinnaar. Henk Kuipers won in vak 2 met een totaalgewicht van 1.780 gram. Hoewel de concurrentie steeds dichterbij komt, blijft Marinus Hegeman, op basis van het hoogste gewicht, nog de koploper.
Bij de senioren 75+ heeft Jans Willems de competitie weer wat spannender gemaakt. Hij versloeg in vak 1 Ton Bootsveld en werd met een gewicht van 950 gram eerste. In vak 2 maakte Gerrit Nijenkamp zijn kopplek waar en won daar met een totaalgewicht van 560 gram.
Dinsdag 14 juli werd onder toenemende warmte de 7e wedstrijd gevist. Bedoeling was dat de senioren 60+ vanaf de steigers in de Linderbeek zouden vissen en de senioren 75+ in het Overijssels kanaal parallel daaraan. Het laatste bleek niet mogelijk. De grasgroei in het Overijssels kanaal was echter zo fors dat een wedstrijd vissen daar helaas niet meer mogelijk bleek. De senioren 75+ weken daarom uit naar De Stouwe boven de stuw.
Bij de senioren 60+ werd Hans Galgenbeld, mede door een mooie zeelt, eerste in vak 1 met een gewicht van 2.000 gram. Henk Kuipers werd met een totaalgewicht van 1.410 winnaar in vak 2. Marinus Hegeman pakte met een tweede plek de koppositie in de totaalstand weer terug.
Bij de senioren 75+ versloeg Ton Bootsveld opnieuw zijn naaste concurrent Jans Willems. Met een totaalgewicht van 2.290 gram won hij in vak 2, was hij ook de algehele dagwinnaar en liep hij verder uit in de totaalstand tot nu toe. Johan Zwinselman boekte ook opnieuw een overwinning. Hij won in vak 1 met een gewicht van 1.090 gram.
Dinsdag 30 juni werd onder hele mooie weersomstandigheden de 6e wedstrijd gevist in de visvijver aan de Boersingel. Helaas was de opkomst bij de 60+ competitie met 5 deelnemers heel laag. Het voordeel voor de wel aanwezige vissers was dat ze daardoor allemaal al zeker waren van een podiumplaats. Daarnaast bleken de goede omstandigheden ook gunstig voor de vangst.
Bij de 60+ werd Henk Kuipers winnaar met een totaalgewicht van 2.610 gram in vak 1 en werd daarmee ook de dagwinnaar. Herman Hegeman won in vak 2 met een gewicht van 2.550 gram en nam daarmee de koppositie in de totaalstand over van Marinus Hegeman.
